ডেভেলপমেণ্ট ডিজিটেলি  গ্রুপ (Development Digitally Group)ৰ উদ্যোগত কেৰিয়াৰ কৰ্মশালা সম্পন্ন

ডেভেলপমেণ্ট ডিজিটেলি  গ্রুপ (Development Digitally Group)ৰ উদ্যোগত কেৰিয়াৰ কৰ্মশালা সম্পন্ন

 
গুৱাহাটী,২১ ফেব্ৰুৱাৰী:
 ডেভেলপমেণ্ট ডিজিটেলি  গ্রুপ (Development Digitally Group) নামৰ ৱাটচআপ গোটৰ উদ্যোগত  ২০ ফেব্ৰুৱাৰী তাৰিখে সন্ধিয়া ৭ বজাত এখন বিনামূলীয়া অনলাইন কেৰিয়াৰ কৰ্মশালা অনুষ্ঠত হয় । 

WhatsApp গোটটোৰ প্রশাসক বিমল বৰাই শুভাৰম্ভণি কৰা কৰ্মশালাখনত সমল ব্যক্তি হিচাপে উপস্থিত থাকে ৰাজ্যখনৰ এগৰাকী আগশাৰীৰ কেৰিয়াৰ পৰামৰ্শদাতা  তথা অসম ডনব’স্ক’ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ 
যান্ত্ৰিক অভিযান্ত্রিক বিভাগৰ মুৰব্বী   ড° বুলজিৎ বুঢ়াগোহাঁই । কৰ্মশালাখনত ড০ বুলজিৎ বুঢ়াগোহাঁইয়ে কেৰিয়াৰ সম্পৰ্কীয় দিহা-পৰামৰ্শ আগবঢ়ায় । তেওঁ কৰ্মশালাখনত অংশগ্রহকাৰী সকলৰ  বিভিন্ন প্ৰশ্নৰ উত্তৰ  দিয়াৰ লগতে প্ৰতি শনিবাৰে বিয়লি ৬বজাৰৰ পৰা ৯ বজালৈ ফোনযোগে (৯৪৩৫১৮৮৬৩০) আগবঢ়োৱা কেৰিয়াৰ পৰামৰ্শৰ বিষয়েও অৱগত কৰে ।

ডেভেলপমেণ্ট ডিজিটেলি গ্রুপৰ বিষয়ে জানিবৰ বাবে আগ্রহীসকলে ই-মেইল developmentdigitally@gmail.comত যোগাযোগ কৰিব পাৰে। কৰ্মশালাখনত 
ডেভেলপমেণ্ট ডিজিটেলি  গ্রুপৰ সদস্য সমীৰণ ৰাজ বড়োয়ে শলাগৰ শৰাই আগবঢ়ায়।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.