শিশুৰ সন্মুখত চুইমিং পুলত অশ্লীল কৰ্মত ব্যস্ত দুই আৰক্ষী: আৰক্ষী বিষয়া আৰু মহিলা কনিষ্টবল নিলম্বিত

জয়পুৰঃ ৰাজস্থান আৰক্ষীৰ নাম আকৌ এবাৰ লজ্জানত কৰিছে দুই আৰক্ষীয়ে। শেহতীয়াকৈ ৰাজস্থান আৰক্ষী বিষয়া আৰু এগৰাকী মহিলা কনিষ্টবলৰ চুইমিং পুলত গা ধোৱাৰ এটা অশ্লীল ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছে। গোচৰটোত মহিলা কনিষ্টবলগৰাকীৰ স্বামীৰ অভিযোগত ডিজিপিৰ এম এল লাথাৰে এজন আৰক্ষী বিষয়া আৰু মহিলা কনিষ্টবলক নিলম্বন কৰিছে আৰু তদন্তৰ নিৰ্দেশ দিয়া হৈছে। ভিডিঅ’টো বৰ্তমান উপলব্ধ নহয় আৰু ভিডিও আঁতৰ কৰা হৈছে যদিও ভিন্ন লোকৰৰ হাতে হাতে উপলব্ধ।

গোচৰটো আজমেৰ জিলাৰ বিয়াৱাৰৰ বুলি কোৱা হৈছে। ইয়াত নিযুক্ত চক্ৰ বিষয়া হীৰালাল চাইনীয়ে এগৰাকী মহিলা কনিষ্টবলৰ সৈতে উলংগ হৈ চুইমিং পুলত গা ধুই আছে আৰু অসামাজিক কামত লিপ্ত হৈছে। আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ কথাটো হ’ল, মহিলাগৰাকীৰ ৬ বছৰীয়া পুত্ৰও চুইমিং পুলত উপস্থিত আছিল আৰু চিঅ’ চাইনীয়ে সেই সময়ত তেওঁৰ সৈতে অশ্লীল কামত লিপ্ত আছিল। মহিলা কনিষ্টবলগৰাকীৰ স্বামীয়ে বিষয়টোৰ বিষয়ে অভিযোগ দাখিল কৰিবলৈ এছপিৰ ওচৰলৈ গৈছিল। ২০২১ চনৰ ১৩ জুলাইত মহিলা কনিষ্টবলগৰাকীয়ে তেওঁৰ হোৱাটছএপ স্থিতিত চুইমিং পুলৰ এখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল আৰু যেতিয়া ভিডিঅ’টোৰ কথা আহিছিল, তেতিয়া মহিলাগৰাকীৰ ৬ বছৰীয়া পুত্ৰকো ইয়াত দেখা গৈছিল।

খবৰ অনুসৰি ভিডিঅ’টো আৰক্ষী বিষয়া আৰু মহিলা দুয়োৰে দ্বাৰা নিৰ্মাণ কৰা হৈছিল। বাতৰি অনুসৰি, হীৰালাল চাইনীক ২০১৮ চনৰ পৰা বিয়াৱাৰত উপ আৰক্ষী অধীক্ষক হিচাপে নিযুক্তি হৈ আছিল আৰু কেইদিনমান আগতে বদলি কৰা হৈছিল কিন্তু স্থানান্তৰ বাতিল কৰা হৈছিল। যেতিয়া তেওঁৰ ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছিল, উপ অধীক্ষক হীৰালাল চাইনীয়ে কৈছিল, “এইটো তেওঁৰ বিৰুদ্ধে এটা ষড়যন্ত্ৰ আৰু ভিডিঅ’টো সম্পাদনা কৰা হৈছে।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.