24 C
Guwahati
Saturday, October 23, 2021

শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ বিশেষ ফটো ভাইৰেল!

বলীউডৰ আগশাৰীৰ অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ শেহতীয়া ফটোশ্বুটে অনুৰাগীসকলক টোপনি লৈছে। কিন্তু ফটোশ্বুটটোত সন্দেহৰ ভাঁজ আছে।

♂ বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ হট ফটো শ্বুট সামাজিক মাধ্যমত ব্যাপকভাৱে শ্বেয়াৰ হোৱা দেখা গৈছে। ফটোশ্বুট কৰাৰ সময়ত অতিৰিক্ত শৰীৰ দেখুৱাওঁতে, শৰীৰৰ অৰ্ধঅংশ ওলাই পৰিল।

ফিনফিনিয়া এখন পাতল চাদৰে ঢকা শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ শৰীৰ। মূৰৰ ওপৰত হাত উঠাৰ লগে লগে তেওঁ স্তনৰ খাঁজ এটা লৈ ওলাই পৰিল।

শ্ৰদ্ধাৰ খালী উৰুৰ খাঁজৰ পৰা শৰীৰৰ অন্তৰ্ভাগ বেছি ধুনীয়া। চুপাৰহট শ্ৰদ্ধা কাপুৰে শৰীৰৰ চাৰিওফালে নগ্ন শৰীৰ এখন বগা চাদৰত মেৰিয়াই সামাজিক মাধ্যমত ধুমুহা সৃষ্টি কৰিছে।

বলীউডৰ আগশাৰীৰ অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ শেহতীয়া ফটোশ্বুটে অনুৰাগীসকলক টোপনি লৈছে। কিন্তু ফটোশ্বুটটোত সন্দেহৰ ভাঁজ আছে।

বহুতো অনুৰাগী মতে ছবিখন ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত ছবিখন সম্পাদনা কৰা হৈছে। আন কিছুমানে কয় যে বলিউডৰ মাধ্যমত এনে ধৰণৰ ফটোশ্বুট বহুত বেলেগ।

কিছুয়ে কয় যে অভিনেত্ৰীগৰাকীক পৰ্ণ ষ্টাৰ দৰে ফটো লোৱা হৈছে। আনসকলে ছবিখনৰ সত্যতা পৰীক্ষা নকৰাকৈ শ্ৰদ্ধা কাপুৰক সমালোচনা কৰিছে।

অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধাৰ মতে তেওঁৰ শৰীৰটো ফটো লোৱাৰ সময়ত শৰীৰটো দেখুৱাবলৈ কেমেৰাৰ সন্মুখত ওলাই আহিছে।

spot_img

Related News @ Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_img

Stay Connected

21,981FansLike
2,989FollowersFollow
289SubscribersSubscribe
spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles & News

spot_img
Facebook
error: Content is protected !!