ট্ৰ’লৰ সন্মুখীন অভিনেত্ৰী ৰাধিকা মদনঃ ‘মোৰ শৰীৰ, মই যি বিচাৰো সেয়া কৰিম’! ৰাধিকা হঠাতে ইমান খং কিয় উঠিল?

File Photo#Google

মুম্বাইঃ কাপোৰক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত চেলিব্ৰিটিসকলক ট্ৰ’ল কৰাটো কোনো নতুন ঘটনা নহয়। যিমান বেছি চেলিব্ৰিটিয়ে ছ’চিয়েল মিডিয়াত অনুৰাগীসকলৰ ওচৰলৈ যাব, সিমানেই তেওঁলোকে সমালোচনা পাবলৈ আৰম্ভ কৰে। অনুৰাগীসকলে চেলিব্ৰেটীসকলক সকলো বোৰৰ ওপৰত মন্তব্য কৰে, কিন্তু কেতিয়াবা ই সীমাৰ বাহিৰলৈ যায়।

File Photo#Google

শেহতীয়াকৈ বলীউডৰ নতুন হাৰ্টথ্ৰব নায়িকা ৰাধিকা মদনক তেওঁৰ এটা পোছাকৰ বাবে ট্ৰ’ল কৰা হৈছিল (Radhika Madan On Troll)। ৰাধিকাই (Radhika Madan On Troll) ছানী কৌশলৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি ‘শিদ্দাত’ৰ এটা দৃশ্যত ব্ৰেলেট আৰু বুটকাট পেণ্ট পিন্ধি থকা দেখা গৈছে।

ৰাধিকাই ছানী কৌশলৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি ‘শিদ্দাত’ৰ এটা দৃশ্যত ব্ৰেলেট আৰু বুটকাট পেণ্ট পিন্ধি আছে

ৰাধিকা (Radhika Madan On Troll) এইযোৰ পোছাকৰ

File Photo#Google

বিষয়ে কেইবাটাও কুৎসিত মন্তব্যৰ ভুক্তভোগী হৈ পৰিছে।

File Photo#Google

ৰাধিকাই অৱশ্যে ট্ৰ’লৰ উত্তৰ দিয়াত ৰৈ থকা নাই। যিসকলে মন্তব্য কৰিছে তেওঁলোকে তাইৰ কাপোৰ পিন্ধাৰ বিষয়ে অত্যন্ত আত্মবিশ্বাসী আছিল। এক সাক্ষাৎকাৰত ৰাধিকাই কৈছিল, ‘মোৰ মনত আছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত কেইখনমান ফটো পোষ্ট কৰিছিল। পিছদিনা ৰাতিপুৱা মই সকলো মন্তব্য মনোযোগেৰে পঢ়ি আছিলো। ট্ৰ’লৰ মন্তব্যত মই একেবাৰে বিচলিত হোৱা নাছিলো। মই যি পিন্ধি আছো মই ভাল পাওঁ আৰু যদি কোনেও ভাল নাপায়, সেইয়া তেওঁৰ কথা। এইটো মোৰ শৰীৰ, মই যি ভাল পাওঁ সেয়া পিন্ধিম। যি টোৱে মোক আত্মবিশ্বাসী কৰি ৰাখিব পাৰে। কোনেও মোক ক’ব নোৱাৰে কি পিন্ধিব লাগে, কেনেদৰে পিন্ধিব লাগে, মই ধুনীয়া হওঁক বা নহওঁক। মই জানো মই কেনেকুৱা দেখিছো আৰু মই সেইটো বিশ্বাস কৰো। ‘

ৰাধিকা মদন আৰু ছানী কৌশলৰ আহিবলগীয়া ছবি শিদ্দাতৰ ট্ৰেইলাৰ কেইদিনমান আগতে মুক্তি দিয়া হৈছিল। অভিনেতাসকলে নিজেই ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ ছচিয়েল মিডিয়াত অনুৰাগীসকলৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিছিল। প্ৰায় ২ মিনিট আৰু ১৫ ছেকেণ্ডৰ ট্ৰেইলাৰত ছানী আৰু ৰাধিকাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ এক আভাস দেখুওৱা হৈছে। দুয়ো পেৰিছত লগ পাইছিল আৰু তাৰ পিছত ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰিছিল। কিন্তু ৰাধিকাৰ কপালত আন কিবা আছিল। তেওঁ আন এজন মানুহৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

https://www.instagram.com/radhikamadan/

মোহিত ৰাইনা আৰু ডায়েনা পেণ্টিক ছবিখনত আন এটা যুটি হিচাপে দেখা যাব। ডায়েনা বহু দিনৰ পিছত ছবিখনলৈ উভতি আহিছিল। ছবিখনৰ প্ৰেমকাহিনী অতি বেয়া সময়ৰ মাজেৰে যাব। কিন্তু চলচ্চিত্ৰখনৰ নিৰ্মাতাসকলে দৰ্শকসকলক শেষত কি ঘটিব তাৰ বাবে অপেক্ষা কৰি ৰাখিছে।

https://www.instagram.com/p/CTrijJQB-Lq/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

File Photo#Google

ৰাধিকা মদনে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, ‘শিদ্দাত ট্ৰেইলাৰ। প্ৰেমৰ শক্তি অনুভৱ কৰক।” খবৰ অনুসৰি প্ৰেম ছবিখন ১ অক্টোবৰত ডিজিটেল প্লেটফৰ্ম ডিজনী প্লাছ হটষ্টাৰত মুক্তি পাব। ৰাধিকা আৰু ছানী দুয়োজনে আগতে ছচিয়েল মিডিয়াত ছবিখনৰ প্ৰথম খন পোষ্টাৰ শ্বেয়াৰ কৰিছিল। কাৰ্তিকা আৰু জাগ্গীৰ গোটেই ছবিখনত এটা ভয়ংকৰ প্ৰেমকাহিনী সোমাই আছে। ছবিখন পৰিচালনা কৰিছে কুনাল দেশমুখে। ছবিখনৰ কাহিনী শ্ৰীধৰ ৰাঘৱন আৰু ধিৰাজ ৰতনে লিখিছে। দিনেশ বিজানৰ মাডহক প্ৰযোজনা কোম্পানীৰ দৃশ্যগ্ৰহণ পঞ্জাৱ, পেৰিছ আৰু লণ্ডনৰ বিভিন্ন ঠাইত কৰা হৈছে।

File Photo#Google
About অশ্বিনী কুমাৰ গগৈ, মুখ্য সম্পাদক, অসম খবৰ 30 Articles
All India Radio- RNU-GHY Web Digital Specialist at Asom Khobor(Chief Editor) Digital Editor NotunSomoy.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.