ভাইৰেল ভিডিঅ’: মহিলাৰ মাহেকীয়া সময়ত ব্যৱহৃত চেনিটাৰী পেডত ড্ৰাগছ! কোন এইগৰাকী শ্বাহৰুখ খানৰ পুত্ৰৰ বান্ধৱী?

■ কেইদিনমান আগতে ড্ৰাগছৰ কবলত পৰা বলিউডৰ কিং খানৰ পুত্ৰক এনচবিয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। আৰ্য খানৰ গ্ৰেপ্তাৰ পাছৰে পৰা বহু নতুন নতুন তথ্য পোহৰলৈ আহিছে। শেহতীয়া তথ্য অনুসৰি আৰ্য খানৰ প্ৰেমিকাই মহিলাৰ মাহেকীয়া সময়ত ব্যৱহাৰ কৰা চেনিটাৰী পেডত ড্ৰাগছ লুকুৱাই ৰাখিছিল বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে। এই সমগ্র ঘটনাৰ এক গুৰুত্বপূৰ্ণ ভিডিঅ’টো পোহৰলৈ আহিছে।

গোৱালৈ আনন্দ বিনোদনৰ বাবে শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰৰ সৈতে এটা দল গৈছিল। সেই সময়তে কেন্দ্ৰীয় ঔষধ নিয়ন্ত্ৰণ সংস্থাৰ লোকেও আগতীয়াকৈ খবৰ পাই তাত উপস্থিত আছিল। অৱশেষত ২ অক্টোবৰত এটা বিলাসী ক্ৰুজৰ পৰা এনচিবিৰ দ্বাৰা মুঠ ১৪ জন যুৱকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হয়। সেই গ্ৰেপ্তাৰী তালিকাৰ আটাইতকৈ শীৰ্ষক নামটো আছিল শ্বাহৰুখ খানৰ পুত্ৰ আৰ্যন খান। প্ৰাথমিক জেৰাৰ পিছত উপযুক্ত প্ৰমাণৰ অভাৱৰ বাবে তেওঁলোকৰ দলটোৰ ৬ জনক মুকলি কৰি দিয়া হৈছিল। কিন্তু পৰৱৰ্তী সময়ত তেওঁলোকৰ ৮জনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হয়।

আৰ্যনৰ সৈতে, ক্ৰুজ ড্ৰাগছত জড়িত থকা দুটা নাম হৈছে আৰবাজ মাৰ্চেণ্ট আৰু মুনমুন ধামেচা। মুনমুন বলীউডৰ ক্ষেত্ৰখনত বাবে এক সুপৰিচিত নাম। যেতিয়া মুনমুনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হয়, তেতিয়া তেওঁৰ সৈতে ড্ৰাগছ থকাৰ কথা জানিব পৰা যায়। কিন্তু যদি আপুনি জানিবলৈ ইচ্ছা কৰে যে মুনমুনে ড্ৰাগছবোৰ ক’ত লুকুৱাই ৰাখিছিল, আপোনাৰ চকু আপোনাৰ কপালত উঠিব। তেওঁ মাহেকীয়া সময়ত ব্যৱহাৰ চেনিটাৰী পেডৰ ভিতৰত ড্ৰাগছৰ পিলসমূহ লুকুৱাই ৰাখিছিল।

শেহতীয়াকৈ ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হোৱা ভিডিঅ’টো য’ত এনচিবি তদন্তকাৰী বিষয়াসকলে চেনিটাৰী পেডৰ ভিতৰৰ পৰা ড্ৰাগছ উদ্ধাৰ কৰা দেখা গৈছিল। কেন্দ্ৰীয় সংস্থাটোৱে জনোৱা অনুসৰি, অনুসন্ধানৰ সময়ত ক্ৰুজৰ ভিতৰত থকা মুনমুনৰ কোঠাত তোলা ভিডিঅ’টো অভিযুক্তৰ ট্ৰলী বেগৰ ভিতৰত পোৱা চেনিটাৰী পেডৰ ভিতৰৰ পৰা মহিলা এনচিবি বিষয়াসকলে উদ্ধাৰ কৰিছে।

মুনমুনৰ দেউতাক মধ্য প্ৰদেশৰ এজন প্ৰখ্যাত ডাঙৰ ব্যৱসায়ী। কিন্তু মুনমুন দীৰ্ঘদিন ধৰি দিল্লীত আছে। তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম প্ৰফাইলে স্পষ্টকৈ দেখুৱাব যে ড্ৰাগছৰ গোচৰত অভিযুক্তসকল তেওঁৰ ‘ ‘পাৰ্টি লভাৰ’।

 

অৰ্জুন ৰামপালৰ পৰা বৰুণ ধাৱানলৈকে- মুনমুনক বলীউডৰ একাধিক তাৰকাৰ সৈতে সঘনাই পাৰ্টিও কৰা দেখা যায়।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.